A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

Відбулися конкурси на заміщення посад директорів комунальних закладів культури Чопської міської територіальної громади  

Дата: 15.03.2021 09:28
Кількість переглядів: 162

   12 березня у приміщенні комунального закладу «Центр культури і дозвілля Чопської міської територіальної громади Ужгородського району Закарпатської області» відбулися конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Центр культури і дозвілля Чопської міської територіальної громади Ужгородського району Закарпатської області» та конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Публічна бібліотека Чопської міської територіальної громади Ужгородського району Закарпатської області».

  На конкурси було подано по одній заяві: від Сентипал Верони Іванівни та Кароль Еріки Степанівни.

   Конкурсні комісії розглянули документи, подані кандидатом Сентипал Вероною Іванівною, на посаду директора комунального закладу «Центр культури і дозвілля Чопської міської територіальної громади Ужгородського району Закарпатської області» та документи, подані кандидатом Кароль Ерікою Степанівною, на посаду директора комунального закладу «Публічна бібліотека Чопської міської територіальної громади Ужгородського району Закарпатської області», які повністю відповідали кваліфікаційним вимогам.

  На перших засіданнях комісії одноголосно прийняли рішення допустити до участі у конкурсі Сентипал В.І. та Кароль Е.С..

   У цей же день були проведені другі засідання конкурсних комісій, на яких відбулися співбесіди з кандидатами та заслухали публічні презентації проектів програм розвитку закладів культури на один та п’ять років.

  Конкурсні комісіяї шляхом відкритого голосування одноголосно прийняли рішення та визначили переможцями конкурсів Верону Іванівну та Еріку Степанівну.

  Керівники закладів культури будуть працювати на благо та розвиток Чопської міської територіальної громади упродовж 5 років за контрактом згідно чинного законодавства.

   Бажаємо їм творчої наснаги та невичерпної енергії.

  

 

  

 

З протоколами засідань конкурсних комісій можна ознайомитись за посиланнями

 https://rada.info/upload/users_files/26463884/66a417e0dd996358ebc067bf7c50360d.pdf

https://rada.info/upload/users_files/26463884/e82191091fadfe5f5c6993890592ca09.pdf

 


« повернутися

Вхід для адміністратора