A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

Заклади дошкільної освіти

Заклад дошкільної освіти “Казка” м. Чоп

 Офіційний веб-сайт ЗДО “Казка” 

Закарпаття! Хто хоч раз побував у цьому краї, той назавжди запам’ятає красу земних полонин, кришталевий передзвін швидких річок, прохолоду лісів і величну красу гір, садів, виноградників. Це один із наймальовничіших куточків України. Саме в цьому куточку і розташований дошкільний навчальний заклад „Казка”.
Чопський ДНЗ „Казка” загального призначення заснований Львівською залізницею у 1986 році, а з 2002 року знаходиться у комунальній власності Чопської міської ради.
У тихому затишному місці, серед розмаїття дерев, кущів, квітучих сакур, квітів – розмістився дитячий садочок, його 7 двоповерхових будівель на вулиці Миру, 8.

Із часу заснування закладу по сьогоднішній час  ДНЗ «Казка» очолює досвідчений керівник Моцьо Г. С., заступник завідувача по навчально-виховній роботі, вихователь-методист Бойко Ю.В.

Кількість педагогічних працівників — 30 педагогів, із яких:

  • - звання «Старший вихователь» – 7;
  • - спеціаліст вищої категорії – 4;
  • - спеціаліст І категорії – 1;
  • - спеціаліст ІІ категорії – 4;
  • - тарифний розряд – 17.

Кількість технічного та обслуговуючого персоналу – 32 працівники.

У дошкільному закладі функціонує 13 вікових груп, із яких: 3 групи ясельного віку, 10 груп дошкільного віку
У ДНЗ щорічно виховується понад 300 дітей.
Мова навчання – українська.
У 2015 році ДНЗ виповнилося 29 років. За час функціонування закладу  випустили понад 3000 випускників.
Колектив дошкільного закладу не тільки наполегливо працював над покращенням навчального процесу, а й активно переймав досвід роботи від колег із Угорщини, Білорусії, країн Прибалтики. Проводилися спільні мережеві дорожні педагогічні читання, дорожній метод об’єднання у містах Львівської залізниці, а у 2000 році у  м. Чоп.
Частими гостями були делегації з-за кордону: Угорщини, Чехії. Із садочками цих країн велася тісна співпраця.
У 1987 році для дітей угорської національності було відкрито групи з угорською мовою навчання.
Багато змін відбулося в житті закладу.
У 2007 році побудовано автономну котельню, замінено вікна на сучасні, замінено ігрові споруди та майданчики, налагоджено поживне і збалансоване харчування малечі.

У 2013 році розпочато реконструкцію ДНЗ поетапно. Побудовано складські приміщення, розширено приміщення харчоблоку, пральної кімнати.

У 2015 році розпочато будівництво надбудови, що дасть можливість розширити мережу груп з функціонуванням сучасного фізкультурного залу, відкриття студії художньо – естетичного розвитку дітей дошкільного віку, логопедичної групи та групи для дітей з особливими потребами.

Нині дошкільний заклад має спортивний та музичний зали, кабінет практичного психолога, налагоджене вивчення української та угорської мов у відповідних групах.

У жовтні 2015 року розширено мережу дошкільного закладу: відкрито групу для дітей ясельного віку.
Зміст навчально-виховного процесу в дошкільному закладі визначається Базовим компонентом дошкільної освіти відповідно до програми «Українське довкілля». Педагогами створене належне розвивальне, предметно-ігрове середовище. Створено всі сприятливі умови для забезпечення всебічного, повноцінного розвитку малят; емоційно-психологічного комфорту кожної дитини; спрямовано зусилля на охорону життя і здоров’я вихованців та підготовку їх до подальшого життя у суспільстві.
Педагогічний колектив знаходиться в активному пошуку новітніх форм і методів роботи з дітьми для забезпечення якісної дошкільної освіти.
Завершальним етапом нашої роботи є випускні ранки, які проходять щороку у травні.
Спільними зусиллями дошкільного закладу та церкви Успіння Святої Богородиці проводиться духовне виховання дітей.
Зважаючи на вимоги часу, запити суспільства у контексті духовного розвитку особистості, робота ДНЗ «Казка» спрямована на виховання в дітях патріотизму та толерантності до людей різних національностей. Виховання патріотизму базуємо на ознайомленні дітей з традиціями, звичаями, культурними особливостями українського народу. Із раннього дитинства формуємо почуття любові до Батьківщини, поваги до свого народу, історії, усвідомлення себе частиною великої української нації, рідного краю та міста.

Вихованці дошкільного закладу активні учасники у проведенні урочистих заходів до Дня незалежності України, Дня Державного прапора України, Дня міста, Дня захисту дітей.
Завдяки колективу однодумців, талановитих і творчих педагогів, турботливих помічників, майстерних кухарів і всіх працівників дитячого садочка, спільними зусиллями було досягнуто таких результатів:
– у 2007 році ДНЗ «Казка» атестовано з відзнакою;
–  у 2009 році здобута перемога в обласному оглядовому конкурсі на кращий стан фізично-виховної роботи;
– у 2009 році визначною подією у літописі закладу стало визнання ДНЗ «Казка» одним з кращих представників у сфері освіти і науки України та нагородження званням «Флагмани освіти і науки України» і  Дипломом за вагомий внесок у розвиток іміджу освіти і науки України;

-  у 2013 р. здобуття ІІ місця на всеукраїнському фестивалі «Сузір’я талановитих дошкільнят».

Враховуючи Європейську стратегію розвитку нашої держави, дошкільнят разом із батьками мріють про сучасні ігрові та спортивні майданчики, сучасний басейн, із незмінною метою в освіті, щоб здоровими зростали наші діти.

На часі постало питання реформування та розвиток дошкільної освіти. Педагог повинен стати для дітей провідником у світ нових технологій. Це неможливе без оснащення закладу сучасною технікою, без відкриття комп’ютерного класу з інтерактивною дошкою доступу до мережі Інтернет у кожній віковій групі.
Перша чверть століття «Казки» позаду. Попереду – велика дорога, якою педагоги будуть йти так само гідно, збагачуючи скарбничку добрих справ, виховуючи нове покоління дітей.
А «Казка» завжди залишатиметься в пам’яті кожного випускника як згадка про миле серцю дитинство. А все через те, що в «Казці» володіють секретами дитячого щастя!

Бажаємо всім сьогодні головного : хай встановиться омріяний мир на нашій стражденній українській землі. А все інше у нас є і обов’язково буде: і прагнення нових перемог, і професійне зростання, і щасливі усмішки наших дітей.

Відповідно до рішення 3 сесії восьмого скликання від 2 березня 2021 року №19 “Про зміну засновника, назв закладів дошкільної освіти та затвердження Статутів у новій редакції закладів дошкільної освіти” ДНЗ перейменований на заклад дошкільної освіти «Казка» м. Чоп Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області.

Директор: Моцьо Галина Степанівна
Адреса: м.Чоп, вул. Миру, 8
тел. 0312 71-14-80

 

Статут закладу дошкільної освіти «Казка»   https://rada.info/upload/users_files/26463884/ce10b5adc8f55656cf3d8da60c9f0715.docx

Есенський заклад дошкільної освіти “Веселка”

Відповідно до рішення 3 сесії восьмого скликання від 2 березня 2021 року №19 “Про зміну засновника, назв закладів дошкільної освіти та затвердження Статутів у новій редакції закладів дошкільної освіти” ДНЗ перейменовано на Есенський заклад дошкільної освіти «Веселка» Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області

Директор: Йовнаш Габріелла Василівна
Адреса: с.Есень, вул. Мала, буд.58
тел. 71-66-16

 

Статут Есенського закладу дошкільної освіти “Веселка”  https://rada.info/upload/users_files/26463884/5bc45a94cd398292b284cfc63c111f14.docx

 

Соловківський заклад дошкільної освіти

Відповідно до рішення 3 сесії восьмого скликання від 2 березня 2021 року №19 “Про зміну засновника, назв закладів дошкільної освіти та затвердження Статутів у новій редакції закладів дошкільної освіти” ДНЗ перейменовано на Соловківський заклад дошкільної освіти Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області.

Директор: Біров Діана Барнівна
Адреса: с.Соловка, вул. Тиса, буд. 27

 

Статут Соловківського закладу дошкільної освіти  https://rada.info/upload/users_files/26463884/374df049509b897bdc1e822ea60643e0.docx

 

Соломонівський заклад дошкільної освіти ,,Усмішка”

Відповідно до рішення 3 сесії восьмого скликання від 2 березня 2021 року №19 “Про зміну засновника, назв закладів дошкільної освіти та затвердження Статутів у новій редакції закладів дошкільної освіти” ДНЗ перейменовано на Соломонівський заклад дошкільної освіти «Усмішка» Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області.

Директор: Галамбош-Лешко Андрея Барнабашівна
Адреса: с.Соломоново, вул. Яблунева, буд. 38
тел. 71-63-45

 

Статут Соломонівського закладу дошкільної освіти “Усмішка” https://rada.info/upload/users_files/26463884/8a3cec5db30140c955574a991ada52a8.docx

 

Тисаашванський заклад дошкільної освіти

Відповідно до рішення 3 сесії восьмого скликання від 2 березня 2021 року №19 “Про зміну засновника, назв закладів дошкільної освіти та затвердження Статутів у новій редакції закладів дошкільної освіти” ДНЗ перейменовано на заклад дошкільної освіти «Казка» м. Чоп Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області.

Директор: Ладані Еріка Людвигівна
Адреса: с.Тисаашвань, вул. Я. Арань, буд. 30
тел. 71-22-24

 

Статут Тисаашванського закладу дошкільної освіти  https://rada.info/upload/users_files/26463884/0842280f4d9b187cdcddd780dc38a21b.docx 

Вхід для адміністратора