Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА в дії

ЧОПСЬКА ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Чопської міської ради http://chop_1.klasna.com/uk/site/nova-ukrayinska-shkola---.html

 ЧОПСЬКА ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 імені Іштвана Сечені Чопської міської ради http://chop_2.klasna.com/uk/site/nush-u-chopskii-zosh-i-ii.html

 

ВИВЧЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ У ЧОПСЬКІЙ ЗОШ І- ІІІ ст.№ 2  ім. І.СЕЧЕНІ З УГОРСЬКОЮ МОВОЮ НАВЧАННЯ

"ЗИМОНЬКА ВІТАЄ НАС"

ЗНАЙОМСТВО З НОВИМ LEGO "ДИТЯЧІ ФАНТАЗІЇ"

"ВІНОЧОК ВВІЧЛИВИХ СЛІВ"

"ДНІ ТИЖНЯ"

"ПОРИ РОКУ. ОСІНЬ"

ТЕМА "ШКОЛА. ШКІЛЬНЕ ПРИЛАДДЯ"

П'ЯТИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ "ОСІНЬ"


Учні перших класів ЗЗСО міста Чоп пізнають світ

 

 

 


У перших класах ЗЗСО міста Чоп проходить другий тематичний тиждень -"Наш/мій клас"

 

  


Програма "Нової української школи" офіційно запрацювала у місті Чоп 

     

      Програма "Нової української школи" офіційно запрацювала у місті Чоп сьогодні, 3 вересня. ЗЗСО міста Чоп відчинили двері 113 першокласникам.

      В рамках реалізації плану заходів із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої  освіти «Нова українська школа» для успішного старту і подальшого впровадження нової освіти в закладах загальної середньої освіти м. Чоп чотири  перші класи забезпечено новими одномісними партами, частково дидактичним матеріалом, комп’ютерною технікою, шкільними дошками. Все це  спрямовано на розвиток дитини та мотивації її до навчання. У Чопській ЗОШ І-ІІІ ст..№1 облаштовано осередок відпочинку з килимками – конструкторами для сидіння та гри.

      Освітній простір організовано таким чином, щоб учитель міг спостерігати за діяльністю дітей, а учні мали можливість безпечно переміщуватись і мати місце для зберігання особистих речей.

     Наразі свою діяльність направляємо на те, щоб повністю укомплектувати перші класи всім необхідним обладнанням (новими стінками, інтерактивними дошками, проекторами, дидактичним матеріалом) , щоб школа мала змогу  давати дитині різні вміння, компетентні навички.

      Школа — це великий ресурс для громади, тому вона має бути відкритою, щоб батьки могли долучатися до наших дій і проектів. А учень має відчувати себе повноцінним членом громади. Школа зараз стає рушієм і йтиме попереду суспільства. Тому бажаємо  змінювати підхід до організації навчання, ставлення вчителів до дітей, відносин між вчителями, управління школою.

     Головне її завдання — вже не забезпечення знаннями, бо вони дуже мінливі в сучасному світі. Нове завдання школи — навчити дітей, як знання і навички втілювати в життя.