A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА в дії

ЧОПСЬКА ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Чопської міської ради http://chop_1.klasna.com/uk/site/nova-ukrayinska-shkola---.html

 ЧОПСЬКА ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 імені Іштвана Сечені Чопської міської ради http://chop_2.klasna.com/uk/site/nush-u-chopskii-zosh-i-ii.html

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА (2019-2020 навчальний рік)

     Щоб успішно рухатися вперед, ми проаналізували  зроблене за 2018/2019 н.р., пораділи успіхам і виявили недоліки, над усуненням яких будемо працювати.  Адже провідним завданням, яке ставить перед собою освітня галузь м. Чоп, є підвищення якості освіти, зокрема через повне і своєчасне охоплення навчанням усіх дітей молодшого шкільного віку,  упровадження методик особистісно і компетентнісно зорієнтованого навчання,  осучаснення освітнього середовища,

     Виходячи з цього, на забезпечення стабільного розвитку матеріально-технічної бази для 1 класів загальноосвітніх закладів міста, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2019 року № 130 (НУШ) з обласного бюджету виділено кошти у сумі 196 900 грн,  з  місцевого бюджету за рахунок співфінансування рішенням сорокової сесії VII скликання Чопської міської ради Закарпатської області від 15 травня 2019 року № 9  виділено кошти  у сумі  117 200,00 грн.

Виділені кошти спрямовані на закупівлю: 5 наборів мультимедійного обладнання, 2 стінки класні, 77 парт, 5 столів для вчителя, набори  м’яких пуфів, 5 дощок класних магнітно-маркерних, 5 візків для зберігання дидактичного матеріалу, 120 килимків - конструкторів з пазлів, 5 навчальних наборів «Танграм», 5 мікроскопів, 5 наборів лабораторних з природознавства, 5 глобусів фізичних, 5 карт світу,  контейнери для зберігання канцелярського обладнання,  набори на магнітах, наочні посібники, картки  для вивчення математики, української мови, я досліджую світ.

    Нашою метою є продовження навчання по-новому: з новими меблями, планами, перспективами, зміною освітнього простору на краще. Адже найголовнішим завданням  педагогів є  всебічний розвиток дитини, її талантів, здібностей, компетентностей та наскрізних умінь,   формування цінностей, розвиток самостійності, творчості та допитливості.

 

 

Програма "Нової української школи" офіційно запрацювала у місті Чоп 

     

      Програма "Нової української школи" офіційно запрацювала у місті Чоп сьогодні, 3 вересня. ЗЗСО міста Чоп відчинили двері 113 першокласникам.

      В рамках реалізації плану заходів із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої  освіти «Нова українська школа» для успішного старту і подальшого впровадження нової освіти в закладах загальної середньої освіти м. Чоп чотири  перші класи забезпечено новими одномісними партами, частково дидактичним матеріалом, комп’ютерною технікою, шкільними дошками. Все це  спрямовано на розвиток дитини та мотивації її до навчання. У Чопській ЗОШ І-ІІІ ст..№1 облаштовано осередок відпочинку з килимками – конструкторами для сидіння та гри.

      Освітній простір організовано таким чином, щоб учитель міг спостерігати за діяльністю дітей, а учні мали можливість безпечно переміщуватись і мати місце для зберігання особистих речей.

     Наразі свою діяльність направляємо на те, щоб повністю укомплектувати перші класи всім необхідним обладнанням (новими стінками, інтерактивними дошками, проекторами, дидактичним матеріалом) , щоб школа мала змогу  давати дитині різні вміння, компетентні навички.

      Школа — це великий ресурс для громади, тому вона має бути відкритою, щоб батьки могли долучатися до наших дій і проектів. А учень має відчувати себе повноцінним членом громади. Школа зараз стає рушієм і йтиме попереду суспільства. Тому бажаємо  змінювати підхід до організації навчання, ставлення вчителів до дітей, відносин між вчителями, управління школою.

     Головне її завдання — вже не забезпечення знаннями, бо вони дуже мінливі в сучасному світі. Нове завдання школи — навчити дітей, як знання і навички втілювати в життя.

Вхід для адміністратора