A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

Оголошення про початок формування конкурсної комісії  

Дата: 01.02.2021 11:52
Кількість переглядів: 144

   Відповідно до Закону України «Про культуру» управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Чопської міської територіальної громади Ужгородського району Закарпатської області (далі – Центр).

   Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як дев’яти членів.

   До складу конкурсної комісії по три кандидатури подають члени трудового колективу, громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування та орган управління, а саме:

- кандидатури до складу конкурсної комісії від трудового колективу обираються на загальних зборах трудового колективу.

- громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування подають по три кандидатури органу управління, який шляхом жеребкування визначає трьох кандидатів до складу конкурсної комісії.

Члени конкурсної комісії мають бути неупередженими та незалежними. Не допускається втручання в діяльність конкурсної комісії будь-яких органів влади, а також учасників конкурсу.

   Членами конкурсної комісії можуть бути:

незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

   Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією;

є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи керівника органу управління;

є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

   Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати з 09.30 години 01 лютого 2021 року до 18.00 години 02 березня 2021 року в управління освіти, культури, молоді та спорту Чопської міської ради за адресою: 89502, Закарпатська область, Ужгородський район, м. Чоп, вул. Миру,13А (з 08.30 до 18.00 години), електронна пошта chop_osvita@ukr.net, телефон (0312) 71-14-65.


« повернутися

Вхід для адміністратора