A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

Всеукраїнська спартакіада серед допризовної молоді

Дата: 26.04.2019 12:10
Кількість переглядів: 185

    Відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 04.03.2019 р. «Про проведення Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді» 24 квітня 2019 року на стадіоні «Авангард» м. Ужгород було проведено обласну спартакіаду, в якій взяла участь команда ЗЗСО м. Чоп у складі: Адама Олександра, Бабінкіна Сергія, Баді Томаса, Горвата Ласла, Ерди Олександра, Козулі Владислава, Стебівки Владислава, Тромпака Валерія, Піцикевича Дмитра, Чолавина Назара. Керівник команди – вчитель предмету «Захист Вітчизни» Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Сігайов В.Д.

     Відповідно до регламенту про проведення спартакіади допризовники змагались у 5-ти дисциплінах: метання гранати, стрільба з пневматичної гвинтівки, біг на 100 м, біг на 1000 м, підтягування.

     Учасники змагань від м. Чоп виявили силу волі, жагу до перемоги та показали хороші здібності з військово-прикладних предметів навчання.

     В змаганнях прийняло участь 18 команд адміністративно-територіальних одиниць області загальною кількість близько 200 осіб.

 

      


« повернутися

Вхід для адміністратора