A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

«Вікі любить пам’ятки» запрошує жителів Чопської міської територіальної громади до участі у фотоконкурсі для Вікіпедії

Дата: 04.08.2021 12:15
Кількість переглядів: 135

    З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». В Україні конкурс пройде вже вдесяте.

        Мета конкурсу – зібрати фотографії всіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити їх у Вікісховищі, що дасть змогу проілюструвати статті Вікіпедії — вільної енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони людей в усьому світі.

     Запрошуємо всіх долучатися до конкурсу, завантажувати фотографії, показати унікальність історико-культурнихоб’єктів нашого краю та привернути увагу до стану їхнього збереження. 

Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі. Для цього протягом вересня слід завантажувати на Вікісховище світлини власного авторства із конкурсних списків. Фотографії можуть бути зроблені в будь-який період часу; головне, щоб це були власні роботи. Також можна вантажити відеоматеріали, де зображені пам’ятки.

    Переможці конкурсу отримають цінні призи. Призовий фонд буде розподілено між авторами найкращих фотографій конкурсу загалом, авторами найкращих фото кожного регіону, учасниками, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток в Україні та кожному регіоні, та переможцями спецномінацій. Окремою номінацією відзначатимуться автори, що вперше беруть участь у конкурсі.

   Десять найкращих світлин культурної спадщини України змагатимуться на міжнародному рівні.

    Як взяти участь дивіться на сайті конкурсу: http://wlm.photo

   Детальніше із регламентом конкурсу можнаознайомитися за лінком: http://rules.wlm.photo

   Сторінка конкурсу у Фейсбук: https://www.facebook.com/wlmua

 

  З пропозиціями щодо співпраці та питаннями звертайтеся до організаційного комітету конкурсу: wlm@wikimedia.org.ua

 

   Для довідки: «Вікі любить пам’ятки» (WikiLovesMonuments) міжнародний конкурс фотографій пам’яток культурної спадщини для ілюстрування Вікіпедії, який був започаткований у 2010 році в Нідерландах. Конкурс був визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Всього за час проведення конкурсу було завантажено понад 2,6 млн фотографій.


« повернутися

Вхід для адміністратора