A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

Додаткові бали — МОН продовжує серію відеороз’яснень для вступників

Дата: 28.07.2020 14:17
Кількість переглядів: 493

Додаткові бали — МОН продовжує серію відеороз’яснень для вступників

   Напередодні початку основного етапу вступної кампанії МОН традиційно запустило серію відеороз’яснень з найбільш поширених питань, які турбують майбутніх студентів та їхніх батьків.

На черзі ролик про додаткові бали.

Якщо ви є членом збірних команд України, які брали участь у:

  • міжнародних олімпіадах (відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України);
  • Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх (за поданням Мінмолодьспорт України),

 то вам зараховуються оцінки по 200 балів із двох вступних випробувань на вибір. 

   Важливо! Інформація про вас має бути внесена в базу ЄДЕБО, яка має «ідентифікувати» вашу належність до вказаної категорії під час внесення даних вступника в особистому електронному кабінеті. Якщо така інформація про вас відсутня у Вашому кабінеті вступника, звертайтеся на пошту vstup2020@mon.gov.ua  з прикріпленими документами, які підтверджують ваше право на застосування додаткових балів.

   Зверніть увагу! Після подачі ПЕРШОЇ електронної заяви буде неможливо підтвердити/спростувати вашу належність до вказаної вище категорії переможців.

    УВАГА! Оскільки у 2020 році скасовано проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, то нарахування додаткових балів за цю категорію під час вступної кампанії застосовуватись не буде. 

   Якщо ви є учасником Всеукраїнської олімпіади закладу вищої освіти для профорієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей, визначених Переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка, то вам можуть нараховувати додаткові бали до оцінки ЗНО з одного відповідного предмета при розрахунку конкурсного бала в цьому ЗВО в обсязі від 1 до 20 балів. 

 Якщо ви є:

  • призером чи переможцем чемпіонатів Європи та чемпіонатів Світу (зокрема, серед школярів);
  • призером або переможцем всесвітньої Гімназіади;
  • переможцем чемпіонатів України (з олімпійських видів спорту);
  • спортсменом, який посідав призові місця на чемпіонатах Світу, Європи, а також чемпіоном України з олімпійських видів спорту,

   то під час вступу на спеціальності 014 «Середня освіта (Фізична культура)» та 017 «Фізична культура і спорт» ви можете отримати додаткові 10 балів до конкурсного бала. Для цього заяву на вступ треба подавати в паперовій формі, додавши до неї документ, що підтверджує статус призера або переможця зазначених змагань.

За матеріалами Міністерства освіти і науки України


« повернутися

Вхід для адміністратора