A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

День вишиванки у Червонівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Дата: 24.05.2021 15:04
Кількість переглядів: 142

Калина червоніє на столі,

А біля неї – жовті колосочки,

Мов пустотливі братики малі,

Це все – моя земля, моя Вкраїна,

Це рук моєї матері тепло,

І цей рушник, яким і дочку й сина

Благословляє мати на добро.

   У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка ? яскравий приклад і підтвердження цьому.

     Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

    20 травня у Червонівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

    В акції взяли участь не лише учнів, а й вчителі та староста села Філіп В.В. Протягом дня було проведено безліч виховних заходів. Учні початкової школи  декламували вірші та співали пісні про вишиванки, українські традиції, виконували творчі роботи з українською символікою. Під виконання пісні          « А сорочка мамина…» учні 4 класу з класним керівником виконали український танок. І як результат, окрім вираження своєї національної  та громадянської     позиції – позитивні емоції, піднесений настрій, відчуття гордості за приналежність до українського народу.

  


« повернутися

Вхід для адміністратора