A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

У Чопській ЗОШ І-ІІІ ст.№2 імені Іштвана Сечені відбулися святкові заходи до 205-річчя від дня народження Тараса Шевченка

Дата: 12.03.2019 16:03
Кількість переглядів: 311

У Чопській ЗОШ І-ІІІ ст.№2 імені Іштвана Сечені відбулися святкові заходи до 205-річчя від дня народження Тараса Шевченка 

11 березня у Чопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені проведено позакласний захід «Слався, Тарасе Великий», присвячений 205 річниці від дня народження геніального поета, художника Т.Г.Шевченка. Вчитель української мови і літератури Капко Людмила Михайлівна разом з учнями 6-Б класу підготувала цікавий та пізнавальний літературно-музичний захід.

     Учні декламували вірші Кобзаря, інсценізували уривок із повісті О.Іваненко «Тарасові шляхи», вчителі декламували «Заповіт» Т. Шевченка українською та угорською мовами,  угорський вокальний ансамбль  «Гармонія» виконав пісні на слова Т. Шевченка «Думи, мої, думи мої», «Зоре моя вечірняя»,  а солістка Чопського міського Будинку культури Віра Сентипал – «Садок вишневий коло хати».

   Директор школи Мага Василь Васильович висловив подяки за фінансову допомогу у ремонті кабінету української мови і літератури Чопській міській раді в особі начальника управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради Лугової Марії Орестівни, за якісне оформлення та функціонування – вчителям української мови і літератури Капко Людмилі Михайлівні, Цибульській Ірині Гнатівні та Кікеші Оксані Балінтівні.

    Упродовж дня у відремонтованому, технічно оснащеному сучасному кабінеті української мови і літератури проходили заняття, присвячені життєвому і творчому шляху Тараса Григоровича Шевченка.

    У 2018 році кабінет був забезпечений новою стінкою, ноутбуком вчителя, акустичною системою, мультимедійним проектором, інтерактивною дошкою, принтером-сканером-копіром, флеш-накопичувачем, словниками, збірниками диктантів, хрестоматіями, дидактичними матеріалами, українським алфавітом, магнітними абетками, комплектами навчальних плакатів, набором стендів з української  мови і літератури, портретами українських письменників, стендами «Державна символіка України», «Національні символи України», наборами ляльок в національному одязі та розвивальних ігор тощо за рахунок коштів департаменту освіти і науки   Закарпатської облдержадміністрації на загальну суму 152 231,07 грн.

         За кошти місцевого бюджету здійснено капітальний ремонт кабінету на загальну суму 50 000,00 грн., замінено вхідні двері на суму 8 800, 00 грн.

     Тепер вчителі закладу мають змогу на кожному уроці використовувати сучасні новітні технології, цікаво проводити заняття, прививати любов до державної мови, а учні – із задоволенням сприймати новий матеріал та засвоювати його на практиці.


« повернутися

Вхід для адміністратора