A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

До уваги мешканців Чопської міської територіальної громади

Дата: 03.12.2021 12:39
Кількість переглядів: 174

Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» здійснює професійну орієнтацію осіб з інвалідністю (діти з інвалідністю, особи з інвалідністю І-ІІІ груп), дітей-сиріт, напівсиріт, осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС, осіб з інвалідністю внаслідок війни, переселенців зі сходу, учасників бойових дій (АТО, ООС) та запрошує всіх бажаючих навчатись на денній, заочній та дистанційній формі здобуття освіти на державній та контрактній основі, а також про можливості пільгового навчання та реалізації права на безкоштовну освіту вищевказаних категорій населення.

НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» є навчальним закладом фахової передвищої та вищої освіти, який здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Економіка», «Економіка» спеціалізація «Економічна кібернетика», «Комп’ютерні науки», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Соціальна робота», та «Психологія» на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.), повної загальної середньої освіти (11кл.), диплому кваліфікованого робітника, молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра.

Також на базі освітнього ступеня бакалавра, спеціаліста, магістра  надається можливість здобуття другої вищої освіти без здачі ЗНО.

Зараховані на навчання до інституту (студенти з інвалідністю І-ІІІ груп та діти з інвалідністю до18 років) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне харчування, цілодобова медична допомога). Студентам пенсії виплачуються в повному обсязі. В коледжі встановлено міжповерховий підйомник, перехідна галерея з навчального корпусу до гуртожитку, створено безбар’єрне середовище, це дає можливість навчатись у нас особам з числа маломобільної групи населення.


« повернутися

Вхід для адміністратора