A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

У міській раді обговорили питання розвитку Чопського ЗЗСО №1 та харчування учнів 1-4 класів

Дата: 12.01.2022 17:23
Кількість переглядів: 175

Сьогодні, 12 січня, у залі засідань міської ради відбулося обговорення керівництва міської ради з представниками батьківського комітету учнів 1-4 класів Чопського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів№1 щодо подальших планів і перспектив розбудови ЗЗСО. Зокрема, було зазначено, що упродовж останніх років було реалізовано чимало проєктів.

На сьогодні закінчені роботи по капітальному ремонту крівлі та внутрішніх приміщень у початковій школі, повністю оновлені класні та підсобні приміщення, замінено електромережу, підлогу, двері, викладено плиткою сходову клітину.  За 2022 рік будуть виконані роботи по утепленню фасаду будівлі.

 В основному корпусі закладу проведено капітальний ремонт крівлі, частково виконані роботи по капітальному ремонту фасаду з утепленням та фарбуванням. На цей рік продовжуватимуться  роботи по капітальному ремонту внутрішніх приміщень. Фінансування цих проєктів здійснюється виключно з місцевого бюджету.

Із метою покращення матеріально-технічної бази повністю виконані вимоги стандарту Нової української школи, закуплено меблі, мультимедійне обладнання, комп’ютерну техніку, дидактичні матеріали, спортінвентар. Проєктори та дошки будуть встановлені наступного тижня. Дані закупівлі здійснювалися  співфінансуванням з місцевого бюджету у сумі 430 000 грн. Крім того, закуплено 42 комплекти учнівських парт на суму 97 470 грн.

Також обговорено питання щодо надання якісного та збалансованого харчування учнів 1-4 класів за рахунок коштів місцевого бюджету відповідно до нових норм організації харчування у закладах освіти. Із січня 2022 року впроваджуються нові Норми та Порядок організації харчування. Відповідно до вимог законодавства за рахунок коштів місцевого бюджету забезпечується безкоштовне харчування дітей пільгової категорії: діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються  у спеціальних та інклюзивних класах та діти, сім’ї  яких отримують соціальну допомогу, діти із  малозабезпечених сімей. Усі інші категорії, зокрема, учні 1-4 класів, забезпечуються безкоштовним харчування відповідно до рішення місцевої ради та фінансового ресурсу. На сьогодні в закладах освіти нашої територіальної громади безкоштовне  харчування забезпечується, крім дітей пільгової категорії, і для учнів 1-4 класів (663 дитини).  Вартість одного дітодня складає 20 грн.

За минулий рік для забезпечення харчування використали 1 053 600 грн. Меню розробляється відповідно до вимог чинного законодавства та затверджується Територіальним управлінням Держпродспоживслужби  в Закарпатській області.

Такі зустрічі будуть проведені з батьківськими комітетами кожного закладу освіти окремо у визначені терміни, оскільки питання якісної матеріально-технічної бази закладів освіти та харчування учнів у них є пріоритетним завданням міської ради. Оскільки Чопська міська рада та управління освіти, культури, молоді та спорту ставлять за мету почути об’єктивну думку батьків  щодо організації харчування та інших нагальних питань.

Попередньо з запропонованим меню можна ознайомитися за посиланням.

  

  

  


« повернутися

Вхід для адміністратора