A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

Керівника гуртка "Художня різьба по дереву" КЗ "Центр культури та дозвілля Чопської МТГ" відзначено обласною нагородою

Дата: 21.12.2022 09:59
Кількість переглядів: 100

Вітаємо Віталія Михайловича Кінча - керівника гуртка "Художня різьба по дереву" КЗ "Центр культури та дозвілля Чопської МТГ" з почесною і  заслуженою нагородою.
У малому залі Закарпатської обласної ради сьогодні зібралися лауреати премій, голови конкурсних комісій представники обласної державної адміністрації та обласної ради.
Цьогоріч голова обласної ради Володимир Чубірко та  голова Закарпатської ОВА Віктор Микита спільно вручили п’ять обласних премій у галузі літератури і мистецтва, які названі на честь митців Закарпаття у різних номінаціях уже 26-й раз. 
«В умовах воєнного часу, мабуть, не просто творити. Але ваші твори, за які ми сьогодні вручаємо вам ці скромні відзнаки, свідчать про те, що ви знаходите натхнення й сили для того, щоб надихати своїми роботами нас і наших захисників. Бо саме їм ми завдячуємо тим, що можемо сьогодні проводити нашу зустріч... на яку надихає ваша робота...», — звернувся до присутніх Володимир Чубірко.

У свою чергу Віктор Микита подякував митцям за роботу і зауважив, що культура має важливе значення у боротьбі проти ворога і що ті всі мистецькі скарби, які має Закарпаття, потрібно презентувати світу, виносити на широкий загал.
Відтак голова Закарпатської облради запросив митців до діалогу, пропозицій та побажань у співпраці обласної влади з культурним середовищем. 
Художники, театрали, поети й письменники, культурознавці й хореографи зауважили, що з початку війни включилися у допомогу армії через організацію благодійних мистецьких заходів. Ішлося і про пропозиції збільшення матеріального забезпечення та організацію культурних вояжів за кордон до міст-побратимів і не тільки. Це, на думку митців, дозволило б зробити дві хороші речі: презентувати наші культурні надбання і зібрати кошти на підтримку ЗСУ або внутрішньо- переміщених осіб в Україні.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора