A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

Обґрунтування щодо здійснення закупівлі

Дата: 12.01.2022 15:14
Кількість переглядів: 67

м.Чоп                                                                                                 14.11.2022р.                                                                         

 Про затвердження обґрунтування щодо здійснення закупівлі за виключенням по пп. 4 п. 13 Особливостей Постанови КМУ від 12.10.2022 року №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», а саме у зв’язку з тим що існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником; по закупівлі без застосування порядку проведення спрощених закупівель: «Аварійно- відновлювальні роботи з ремонту другої частини даху по Червонівському ЗЗСО І-ІІІ ступені за адресою с. Червоне вул. Шкільна,30. (код ДК 021:2015  : 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи) на 2022 рік.

 

Враховуючи вимоги Розпорядження Чопського міського голови від 14.11.2022 року №244 «Про подальше здійснення аварійно-відновлювальних робіт з ремонту частини даху по Червонівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів за адресою с. Червоне вул. Шкільна, 30» та у зв’язку з тим що відповідно до Акту обстеження технічного стану об’єкта нерухомого майна від 07.11. 2022 року існує нагальна потреба у здійсненні аварійно-відновлювальних робіт по вказаному об’єкту.

Пунктом 13 Особливостей встановлено, що придбання замовниками:

товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень,  робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли:

існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.

Таким чином, у зв’язку з тим що у Замовника є необхідність у забезпеченні безперебійної, безперервної стійкої та надійної роботи закладу загальної середньої освіти та з огляду на норми Особливостей є необхідність та підстави прийняти рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора