A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

Обґрунтування здійснення закупівлі послуги з розподілу води

Дата: 21.01.2022 15:22
Кількість переглядів: 74

м. Чоп                                                                                                                                               21.01.2022 р.                                                                               

Затвердити обґрунтування здійснення закупівлі послуги з розподілу води ( код 65110000-7 ДК 021:2015) на 2022 рік, через переговорну процедуру закупівлі:
«Відповідно до абзацу четвертого пункту 2 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток, на підставі відсутності конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником.  
Надання послуг у сфері водопостачання на території міста Чоп здійснюється постачальником  послуг, що є предметом закупівлі, КП ЧМР "Водоканал Чоп"(код ЄДРПОУ 40361703) , що зазначено у «Зведеному переліку суб’єктів природних монополій», оприлюдненому на офіційному сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua) та включено до «Реєстру суб’єктів природних монополій у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення», оприлюдненому на офіційному сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Підприємство отримало усі дозвільні документи на провадження господарської діяльності у сфері водопостачання, відповідно до вимог чинного законодавства. Учасник процедур на переговорах з Замовником підтвердив можливість надання послуг у сфері водопостачання для потреб закладів, підпорядкованих управлінню, що розташовані на території Чопської міської ТГ у 2022 році.»
Враховуючи вищезазначене та керуючись абзацом 4 пунктом 2 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» Уповноваженою особою Замовника, прийнято рішення про проведення переговорів між Управлінням освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради  та КП ЧМР "Водоканал Чоп" на постачання 8130 куб. метрів води для закладів освіти Чопської МТГ на загальну суму послуги 215193,75 грн. 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора