A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

День відкритих дверей на факультеті математики та цифрових технологій УжНУ

Дата: 02.05.2023 16:59
Кількість переглядів: 121

Гортання pdf-файлу за допомогою жестів, гра «Камінь, ножиці, папір» та гра, у якій слід ловити кульки, удосконалення функцій дронів ‒ таким буває день відкритих дверей, якщо потрапити на факультет математики та цифрових технологій УжНУ. І ці три проєкти щодо візуального керування рукою розробив першокурсник.

Або ж проєкт, що дозволяє моделювати розміщення сонячних панелей на дахах будинків. Знання з математики дуже стало в нагоді для цього нетривіального проєкту, наголосив його автор, студент- третьокурсник.

25 квітня до дня відкритих дверей на факультеті математики та цифрових технологій підготували насичену програму. Прийшли справді зацікавлені учні Чопського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Чопської міської ради Ужгородського району  Закарпатської області та учні Ужгородських шкіл, які мріють у майбутньому пов`язати своє життя з ІТ-технологіями. Адже організатори заздалегідь приготували, оприлюднили та й розповсюдили програму, яка була розрахована на три години. Програма складалася з трьох частин, які і є головними цікавинками навчання на цьому факультеті. Зокрема, знайомство з студентським активом, від якого учні дізналися  про цікавинки студентського життя, у яких конкурсах вони брали участь,  у яких перемогли.

Декан факультету, професор Маляр М.М., та гаранти освітніх програм розповідали про структуру навчання та предмети, які опановують студенти під час навчання на кожній зі спеціальностей.

Наступна частина зустрічі – це проєкти студентів, які навчаються на факультеті. Вони розповіли та показали результати свого навчання у вигляді проєктів-розробок. Школярі були приємно вражені та змотивовані навчальними  досягненнями юнаків та дівчат, які лише на декілька років старші від них.

  

  

 


« повернутися

Вхід для адміністратора