A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

У Чопській міській територіальній громаді відкрито пришкільний табір з денним перебуванням

Дата: 05.06.2023 13:28
Кількість переглядів: 146

Сьогодні у нашій територіальній громаді відкрито пришкільний табір з денним перебуванням на базі Чопського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ім. І.Сечені,  який забезпечуватиме відпочинок 75 дітей за рахунок коштів місцевого бюджету, зокрема: дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю; дітей,  загиблих учасників АТО, поранених учасників АТО, батьки яких беруть участь у бойових діях; дітей, які виховуються у сім’ях внутрішньо переміщених осіб та фактично проживають у Чопській міській територіальній громаді; дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей; талановитих та обдарованих дітей – переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання.

Табір працюватиме 14 днів: з 5 по 22 червня.   Для його повноцінної роботи закуплено матеріали та інвентар на 20 тис. грн., буде забезпечено двохразове повноцінне харчування на 65 грн. в день.

Під час відпочинку діти матимуть змогу відвідати майстер-класи з різьби по дереву, з хореографічного мистецтва та вокального співу у КЗ «Центр культури та дозвілля Чопської МТГ», майстер-класи із бісероплетіння, виготовлення квітів з кольорового паперу, книжкові вікторини у КЗ «Публічна бібліотека Чопської МТГ».

Також передбачено 30 тис.  грн  на відпочинок та розваги для дітей у басейнах готельного комплексу «Європа».

  

  

  

  

  

 


« повернутися

Вхід для адміністратора