A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

На стадіоні "Локомотив" проведено спортивні змагання, приурочені до Олімпійського дня

Дата: 12.06.2023 16:30
Кількість переглядів: 193

Всеукраїнський Олімпійський день – це щорічний спортивно-масовий захід, який проводиться за ініціативи Міжнародного олімпійського комітету Громадською організацією «Національний олімпійський комітет України».

Головною метою Заходу є розвиток олімпійського руху в Україні, пропаганда здорового способу життя, залучення широких верств населення до занять фізичною культурою і спортом.

За доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного олімпійського комітету (23 червня 1894 року) відзначають Олімпійський день. Україна завжди була спортивною державою, а Олімпійський день щороку об’єднував сотні тисяч поціновувачів спорту та здорового способу життя по всій країні.

Сьогодні, 12 червня, у місті Чоп, на стадіоні «Локомотив», було проведено «День спорту»,  приурочений до Олімпійського дня в Україні.  Участь у ньому взяли вихованці Чопської ДЮСШ та учні, які відпочивають у таборі з денним перебуванням на базі Чопського ЗЗСО І-ІІІ ст.№2.

На початку заходу секретар Чопської міської ради Галина Цар привітала всіх учасників та нагородила 17 юних спортсменів-переможців  чемпіонатів Закарпатської області серед молоді із легкої атлетики, боксу та художньої гімнастики сертифікатами на грошову премію у розмірі 1000 грн та 1500 грн. Серед них були і три спортсмени, які виконали розряди Кандидатів у майстри спорту з боксу.

Продовжили захід показовими виступами вихованців Чопської ДЮСШ з художньої гімнастики, боксу, футболу та спортивними змаганнями між усіма учасниками.

Сьогодні ми боремося за наше майбутнє, кожен на своєму фронті. Розуміємо, що особливо в такий період маємо активно діяти на благо розвитку нашої країни, нашого майбутнього. Олімпійський день, пізнавальна та навчальна складові, а також реалізація олімпійських цінностей допоможе згуртувати український народ незалежно від місць перебування на території України чи за кордоном в одному русі до МИРУ та ПЕРЕМОГИ.

  

  

  

  

  

  

  

  

   

 


« повернутися

Вхід для адміністратора