A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

Обгрунтування щодо надання послуг з підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Дата: 08.02.2023 11:37
Кількість переглядів: 96

Послуги з підвищення кваліфікації педагогічних працівників за кодом ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації на загальну суму 60600,00 грн.

Педагогічні працівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти в кількості 164 особи  потребуютьщорічногопідвищення кваліфікації педагогічних працівників, тому Замовнику необхідно провести закупівлю  вищевказаної послуги за кодом ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації.

Керуючись пунктом 11 Постанови КМУ від 12.10.2022 року №1178  «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» для здійснення закупівель товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких є меншою ніж 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких є меншою ніж 200 тис. гривень, робіт, вартість яких є меншою ніж 1,5 млн гривень, замовники можуть використовувати електронну систему закупівель відповідно до умов, визначених адміністратором електронної системи закупівель, у тому числі електронний каталог для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково дотримується принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом, вносить інформацію про таку закупівлю до річного плану та оприлюднює відповідно до пункту 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно уповноваженою особою Замовника  вирішено закупівлю  провести за процедурою –без використання електронної системи.

Для надання вищезазначеної послуги Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради заключило договір з Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти від 08.02.2023 року.


« повернутися

Вхід для адміністратора