Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

Новини

Дорожня карта учасника ЗНО

Дата створення: 12:24 01.02.2021

Реєстрація на ЗНО випускників минулих років. Цей порядок реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання має використовуватися особами, які НЕ складають державну підсумкову атестацію (ДПА) у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).   

Як батьки можуть допомогти дитині підготуватися до ЗНО

Дата створення: 12:22 01.02.2021

Стартує реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року. Та випускники розпочали активну підготовку до важливих випробувань у їхньому житті – випускних і вступних іспитів – ще у вересні, а то й раніше.

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Чопської міської територіальної громади Ужгородського району Закарпатської області

Дата створення: 11:58 01.02.2021

   Відповідно до Закону України «Про культуру» управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради оголошує конкурс на зайняття посади директора комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Чопської міської територіальної громади Ужгородського району Закарпатської області (далі – Центр).

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу «Публічна бібліотека» Чопської міської територіальної громади Ужгородського району Закарпатської області

Дата створення: 11:56 01.02.2021

   Відповідно до Закону України «Про культуру» управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради оголошує конкурс на зайняття посади директора комунального закладу «Публічна бібліотека» Чопської міської територіальної громади Ужгородського району Закарпатської області (далі – Публічна бібліотека).

Оголошення про початок формування конкурсної комісії

Дата створення: 11:53 01.02.2021

   Відповідно до Закону України «Про культуру» управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Публічна бібліотека» Чопської міської територіальної громади Ужгородського району Закарпатської області (далі – Публічна бібліотека).

Оголошення про початок формування конкурсної комісії  

Дата створення: 11:52 01.02.2021

   Відповідно до Закону України «Про культуру» управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Чопської міської територіальної громади Ужгородського району Закарпатської області (далі – Центр).

Вихованці Чопської ДМШ стали лауреатами Міжнародного фестивалю-конкурсу “УКРАЇНСЬКА КОЛЯДА 2021?

Дата створення: 17:08 28.01.2021

17 січня у Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс “УКРАЇНСЬКА КОЛЯДА 2021“ у форматі онлайн, у якому взяли участь учні Чопської дитячої музичної школи. Вихованців ДМШ продемонстрували високу майстерність, ставши лауреатами:

Оголошення про вакантну посаду водія шкільного автобуса

Дата створення: 15:15 28.01.2021

Із 1 лютого 2021 року потрібен водій на шкільний автобус Червонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.