A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

Новини

Участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу “ЛІДЕР ЧИТАННЯ”

    У п’ятницю, 16 серпня, у Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва пройшов обласний етап Всеукраїнського конкурсу “ЛІДЕР ЧИТАННЯ”. Місто Чоп представляла Інеса Волос — переможець І етапу, який проходив у Чопській міській дитячій бібліотеці.

12:21 21.08.2019

ОГОЛОШЕННЯ

                                                                                        ОГОЛОШЕННЯ!!!!      ШАНОВНІ БАТЬКИ, звертаємо Вашу увагу, що за даними медиків у Закарпатській області, як і в усій Україні з 2017 року триває спалах кору. Під час спалахів постраждало 195 школярів. Серед захворілих найбільшу епіднебезпеку становлять діти, у яких немає щеплення проти кору. Не ставте під загрозу життя і здоров’я ваших дітей, адже вакцинація є унікальним, перевіреним роками, засобом попередження інфекційних хвороб.   Повідомляємо, що в Чопському центрі первинної медико-санітарної допомоги каб. № 30 проводяться безоплатні профілактичні щеплення проти кору для дітей високоякісними зарубіжними вакцинами. Детальну інформацію про щеплення можна отримати у свого сімейного лікаря та каб. № 30. Також інформуємо! Якщо Ваша дитина вакцинована в приватній клініці, то довідка про вакцинацію в обов’язковому порядку надається Вашому сімейному лікарю та до закладу освіти, в якому навчається Ваша дитина.

12:39 09.08.2019

Випуск 2019

   У суботу, 29 червня, у одинадцятикласників Чопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 у міському Будинку культури відбувся випускний вечір. Загалом цьогоріч школу закінчило 35 випускників.

11:30 01.07.2019

Робота з електронним кабінетом для абітурієнтів розпочнеться з 1 липня

    21 червня 2019 року на сайті МОН розміщено текстову та відеоінструкцію щодо роботи з електронним кабінетом. Ознайомившись із ними, вступники дізнаються про особливості створення і наповнення кабінету, вибір конкурсних пропозицій та подачу електронних заяв.

11:39 25.06.2019

Вхід для адміністратора