A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради

Новини

В гості до діток завітала Осінь в дитсадок

    Минулого тижня у теплій і затишній атмосфері пройшли осінні розваги в дошкільному навчальному закладі “Казка”. Дошкільники декламували вірші, співали веселих пісень, танцювали осінні таночки.

14:15 08.11.2019

Афіша

Шановні мешканці міста Чоп!

16:41 06.11.2019

“Яскрава країна”

     У суботу, 26 жовтня, в Ужгороді відбувся VI Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької творчості “Яскрава країна”, в якому взяв участь угорський вокальний ансамбль “Гармонія” Чопської ДМШ в складі Ребеки Дзяпко, Кароліни Висоцької, Шікі Лори Молнар, Біанки Штефанець , Анни Тарасової (керівник – Енике Мельник, концертмейстер – Валерій Свистак).

10:26 31.10.2019

У Чопі провели мітинг-реквієм з нагоди 75-ї річниці визволення Чопа, Закарпаття та України від фашистських загарбників

     Сьогодні, 28 жовтня, поблизу меморіалу “Загиблим воїнам – визволителям Чопа” відбувся мітинг-реквієм із нагоди 75-ї річниці визволення Чопа, Закарпаття та України від фашистських загарбників.  У мітингу взяли участь працівники Чопської міської ради, вчителі загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №1 і №2 імені Іштвана Сечені, Чопської дитячої музичної школи, представники ветеранських організацій, Чопського прикордонного загону, військової частини Т0300 та небайдужі мешканці міста.

14:19 28.10.2019

“Halloween”

     У п’ятницю, 25 жовтня, у Чопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 імені  Іштвана Сечені для учнів 5-11 класів пройшов захід “Halloween”.

10:29 28.10.2019

Візит освітян-дошкільників з Угорщини та Румунії

       23 жовтня 2019 року в рамках міжнародної співпраці до дошкільного навчального закладу «Казка» м. Чоп завітали освітяни-дошкільники з Румунії та Угорщини, з якими було підписано договір про співпрацю.  На зустріч були запрошені начальник управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради Лугова М.О. та головний спеціаліст Лемішко І.В. Педагоги розповіли, як побудована система дошкільної освіти в їхніх країнах, які цінності закладають у дітей, висловили пропозиції та ідеї щодо подальшої співпраці.

14:08 25.10.2019

День відкритих дверей у Чопській міській раді, присвячений Європейському тижню місцевої демократії

      У рамках проведення Європейського тижня місцевої демократії сьогодні, 23 жовтня, міську раду відвідали кращі учні випускних класів Чопських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №1 і №2 імені Іштвана Сечені. Школярі завітали до міського голови, побували в управліннях та відділах, ознайомилися з структурою та функціями органу місцевого самоврядування та дізналися багато цікавої інформації. Діти з інтересом слухали про роботу в міській раді, адже, можливо, у подальшому хтось із них також буде працювати в органах місцевого самоврядування рідного Чопа чи деінде на теренах нашої держави.

15:32 23.10.2019

Вхід для адміністратора